Workshop: “String-art”

In deze workshop gaan we aan de slag met hout, spijkers en garen. Je maakt een keuze uit een aantal verschillende houten borden, vervolgens kies je de afbeelding die je op het bord wilt gaan maken. Met spijkertjes en een hamer ga je de afbeelding overbrengen op het houten bord. Daarna ga je met garen, die je zelf uit kunt zoeken, de afbeelding invullen. Verder kun je met allerlei accessoires jouw eigen string-art bord helemaal ‘af’ maken. Ik neem een aantal voorbeelden mee, zodat je een idee krijgt, hoe het eruit zou kunnen zien.
Maar het mooiste is toch om helemaal je eigen deco-bord string-art te creëren!
Deze workshop duurt ongeveer 3 uur.
Kosten van deze workshop zijn:
- Op locatie: €29,50 per persoon. (Bij 8-10 deelnemers)
- Bij KDA: €29,50 per persoon. (4-6 deelnemers)
Inschrijven voor geplande data is niet meer mogelijk, ben je met minimaal 4 personen en wil je deelnemen aan een workshop String-art? Neem contact met me op via WhatsApp of inschrijf-formulier dan kunnen we kijken of we op een gepast moment een workshop kunnen inplannen.
Wil je meer informatie? Laat een berichtje achter via de contact-pagina en ik neem contact met je op. Of stuur me een berichtje via WhatsApp.
Inspiratie op doen? Kijk dan ook eens in de webshop String-art of op onze pagina met voorbeelden-string-art.